ALFABE.ASP_ARA=E.HTMLloading…

Fransızca Öğreniyorum!: Alfabe – Alphabet Lyric

Harflerin Okunuşlari C harfi a – o – u önünde k okunur. Le camarade (lö kamarad) – arkadaş La cuisine (la kuizin) – mutfak C harfi e ve i önündeyse s okunur.
Read More »

Rusça Öğreniyoruz: 1. DERS : Alfabe Lyric

Rusya’da bu alfabe ilk olarak Orta Çağın başlarında büyük yazı harfleri olarak kullanılmaya başlandı. El yazısı olan italik harfler ise daha sonra geliştirildi.18. yüzyılın başlarında Büyük Peter Yunan harflerini çıkararak alfabeyi daha basit ve düzenli bir hale getirdi.
Read More »

Lehçe Öğreniyoruz 1 – ALFABE Lyric

Lehçe Öğreniyoruz 1 – ALFABE Merhaba; Lehçeyi bilenden, hiç bilmeyene kadar herkesin yararlanabileceği, en basitten başlayan bir lehçe öğreniyoruz yazı dizisi hazırlamaya karar verdim. Kaynak olarak kendi kullandığım ve kullanmakta olduğum kitapları kullanacağım ve bir Türkün gözünden açıklamalarda bulunmaya ,kitabı ingilizceden türkçeye çevirmeye 🙂 ve sizin için
Read More »

Türk Alfabesi Türkiye Alfabe | Turkish alphabet Lyric

iphone 3194 hatası çözümü Bir ara iphone şifremi unuttuğum için iphone şifre kırma diğer bir tabirle iphone recovery moduna almak için tuş kombinasyonuyla açıp iphone iTunes’e bağladım.
Read More »

FRANSIZCA GRAMER NOTLARI: Alfabe ve Seslerin Okunuşu Lyric

Fransızca’da ‘e’ harfi ‘ö’ okunmasına karşın é (accent aigu), è (accent grave) veya ê (accent circonflex) varsa "e" olarak okunur.
Read More »

Incoming search terms:

  • ronny j songs