ALFABE.ASP_ARA=F.HTMLloading…

Fransızca Öğreniyorum!: Alfabe – Alphabet Lyric

Bu sitede size en baş düzeyden öğretici ve basitleştirilmiş konularla fransızca anlatmaya çalışacağım.Fakat önce çoğu insandan farklı olarak önyargılarınızı kırmanız gerekiyor.
Read More »

Rusça Öğreniyoruz: 1. DERS : Alfabe Lyric

Rusya’da bu alfabe ilk olarak Orta Çağın başlarında büyük yazı harfleri olarak kullanılmaya başlandı. El yazısı olan italik harfler ise daha sonra geliştirildi.18. yüzyılın başlarında Büyük Peter Yunan harflerini çıkararak alfabeyi daha basit ve düzenli bir hale getirdi.
Read More »

Lehçe Öğreniyoruz 1 – ALFABE Lyric

Lehçe Öğreniyoruz 1 – ALFABE Merhaba; Lehçeyi bilenden, hiç bilmeyene kadar herkesin yararlanabileceği, en basitten başlayan bir lehçe öğreniyoruz yazı dizisi hazırlamaya karar verdim. Kaynak olarak kendi kullandığım ve kullanmakta olduğum kitapları kullanacağım ve bir Türkün gözünden açıklamalarda bulunmaya ,kitabı ingilizceden türkçeye çevirmeye 🙂 ve sizin için
Read More »

Seffaf Bulutlar: Kanaviçe | Alfabe & Alphabet-1 Lyric

İşleyeceğiniz yere ve işlediğiniz desene uygun harfleri yapabilirsiniz. Resmin üzerine tıklayınca desenler sayılabilecektir.
Read More »

Türk Alfabesi Türkiye Alfabe | Turkish alphabet Lyric

iphone 3194 hatası çözümü Bir ara iphone şifremi unuttuğum için iphone şifre kırma diğer bir tabirle iphone recovery moduna almak için tuş kombinasyonuyla açıp iphone iTunes’e bağladım.
Read More »

Incoming search terms:

  • ronny j songs