ALFABE.ASP_ARA=K.HTMLloading…

Fransızca Öğreniyorum!: Alfabe – Alphabet Lyric

Harflerin Okunuşlari C harfi a – o – u önünde k okunur. Le camarade (lö kamarad) – arkadaş La cuisine (la kuizin) – mutfak C harfi e ve i önündeyse s okunur.
Read More »

Lehçe Öğreniyoruz 1 – ALFABE Lyric

Lehçe Öğreniyoruz 1 – ALFABE Merhaba; Lehçeyi bilenden, hiç bilmeyene kadar herkesin yararlanabileceği, en basitten başlayan bir lehçe öğreniyoruz yazı dizisi hazırlamaya karar verdim. Kaynak olarak kendi kullandığım ve kullanmakta olduğum kitapları kullanacağım ve bir Türkün gözünden açıklamalarda bulunmaya ,kitabı ingilizceden türkçeye çevirmeye 🙂 ve sizin için
Read More »

Korece Öğreniyorum: Ders 1 = Alfabe Yazım Kuralları Lyric

Modern Korecede hiç bir karakter tek başına bulunmaz. Her biri başlangıç sessiz kümesi (초성), bir orta sesli ya da karma sesli (중성) ve bazen bir son (final) sessiz küme (종성)’den oluşan heceler halinde kelimeleri meydana getirir.
Read More »

M. Ahmet Demir: Çocuklar için Arapça Alfabe Lyric

Çocuklar -büyükler- kullansın diye arka plan desenleri, aşağıda eklenen desenler a4 ebatında 300 dpi jpeg formatında baskıya uygun şekilde
Read More »

Rusça Öğreniyoruz: 1. DERS : Alfabe Lyric

Rusya’da bu alfabe ilk olarak Orta Çağın başlarında büyük yazı harfleri olarak kullanılmaya başlandı. El yazısı olan italik harfler ise daha sonra geliştirildi.18. yüzyılın başlarında Büyük Peter Yunan harflerini çıkararak alfabeyi daha basit ve düzenli bir hale getirdi.
Read More »

Incoming search terms:

  • ronny j songs