ALFABE.ASP_ARA=U.HTMLloading…

Lehçe Öğreniyoruz 1 – ALFABE Lyric

Lehçe Öğreniyoruz 1 – ALFABE Merhaba; Lehçeyi bilenden, hiç bilmeyene kadar herkesin yararlanabileceği, en basitten başlayan bir lehçe öğreniyoruz yazı dizisi hazırlamaya karar verdim. Kaynak olarak kendi kullandığım ve kullanmakta olduğum kitapları kullanacağım ve bir Türkün gözünden açıklamalarda bulunmaya ,kitabı ingilizceden türkçeye çevirmeye 🙂 ve sizin için
Read More »

FRANSIZCA GRAMER NOTLARI: Alfabe ve Seslerin Okunuşu Lyric

LE NOM Fransızca’da isimler maculin ( maskülen ), féminin ( feminen ) ve bunların çoğul halleri olarak ayrılırlar ve buna bağlı ola…
Read More »

Ara Sanjian | U-M LSA Armenian Studies Program (ASP) Lyric

[email protected] u. PUBLICATIONS. Books. Turkey and Her Arab Neighbours, 1953-1958: A Study in the Origins and Failure of the Baghdad Pact.Slough, UK: Archive Editions, 2001.
Read More »

Fransızca Öğreniyorum!: Alfabe – Alphabet Lyric

Harflerin Okunuşlari C harfi a – o – u önünde k okunur. Le camarade (lö kamarad) – arkadaş La cuisine (la kuizin) – mutfak C harfi e ve i önündeyse s okunur.
Read More »

Rusça Öğreniyoruz: 1. DERS : Alfabe Lyric

Rusya’da bu alfabe ilk olarak Orta Çağın başlarında büyük yazı harfleri olarak kullanılmaya başlandı. El yazısı olan italik harfler ise daha sonra geliştirildi.18. yüzyılın başlarında Büyük Peter Yunan harflerini çıkararak alfabeyi daha basit ve düzenli bir hale getirdi.
Read More »

Incoming search terms:

  • ronny j songs